• TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK WORDPRESS YARDIMLAŞMA FORMU

Telegram grubumuza katılmak için TIKLAYIN

WordPress Sitemde ki hata

Merhaba arkadaşlar WordPress sitemde bir kaç hata alıyorum bunlardan bazıları sunlar.

1-) Site:https://severaluminyum.com.tr/ yazdığım zaman benim sitemde bazı kısımları index almamış oluyor.

2-) https://severaluminyum.com.tr/ diye link paylaştığım zaman Anasayfa - SEVER Alüminyum diye çıkıyor ben değiştirmek istiyorum.

3-) Sitemde Robots.txt mi yok diyor bunu nasıl düzeltebilirim. Web site hızımı sorguladığım zaman Seo kısmında bu hatayı veriyor.

4-) Galeri kısmına girdiğim zaman Bilgisayara sorun yok resimlere tıkladığımda büyüyor fakat telefondan girdiğimde sadece üst tarafda büyüyor

5-) Sitemde Hizmetler bölümü sekme olarak ama hizmetler kısmına da tıkanıyor onu nasıl kapatabilirim hizmetler e tiklanmasın. ( Tam anlatamadım )

erol

Forum Yetkilisi
Yönetici
1-) Google api kurulumunu yap
2-)Wordpress Panelinden anasayfa açıklamasını ve adını değiştir
3-)Sitenin ana dizinine robots.txt diye bir dosya aç(eğer yoksa) içini
User-Agent: *
Allow: /wp-content/uploads/
Disallow: /readme.html
Disallow: /admin/
Disallow: /wp-login.php?$
Disallow: /media/
Disallow: /?s=
Disallow: /search/
Disallow: /?ref=
Disallow: /*ref=
Disallow: /tag
bu şekilde doldur
4-)wordpress özel css kısmına bu kodu yapıştır #slb_viewer_wrap .slb_theme_slb_default .slb_container{margin-top: 50%;}
5-)o linki cursoru:default yap

Son düzenleme:
Ço Teşekkür ederim public_htlm ye at dedi birisi oraya robots.txr diye açıp içine de birsey yazdik ama yine hata devam ediyor yarın gün içinde tekrar bakacağım yorumun için teşekkür ederim

1-) Google api kurulumunu yap
2-)Wordpress Panelinden anasayfa açıklamasını ve adını değiştir
3-)Sitenin ana dizinine robots.txt diye bir dosya aç(eğer yoksa) içini
User-Agent: *
Allow: /wp-content/uploads/
Disallow: /readme.html
Disallow: /admin/
Disallow: /wp-login.php?$
Disallow: /media/
Disallow: /?s=
Disallow: /search/
Disallow: /?ref=
Disallow: /*ref=
Disallow: /tag
bu şekilde doldur
4-)wordpress özel css kısmına bu kodu yapıştır #slb_viewer_wrap .slb_theme_slb_default .slb_container{margin-top: 50%;}
5-)o linki cursoru:default yap
Sorunu çözemedim baskan robot.txt hatası devam ediyor diğerlerini çözdüm sadece robots.txt kaldı

Ekli dosyalar

• Adsız123.png
    Adsız123.png
    64.9 KB · Görüntüleme: 3