WordPress Hata Giderme Hizmeti

WordPress Hata Giderme Hizmeti, Tüm dijital sistemlerde olduğu gibi wordpress altyapsında’ da zaman zaman hatalar meydana gelmektedir. WordPress hatalarını bikaç başlık altında toplayabilmek mümkündür.

  1. WordPress güncellemesi sonrası oluşan hatlar.
  2. WordPress Tema güncelemesi sonrası oluşan hatalar.
  3. Worpdress eklenti güncellemesi sonrası oluşan hatalar.
  4. Eklenti Ve Tema uyumsuzluğundan meydana gelen hatalar.
  5. Sunucu ayarlarından hatalar.
  6. Kullanıcı sebebi ile meydana gelen hatalar.

Tüm hataları gidermek için gereken zamanınız ve deneyiminiz yoksa wordpress acil ekibi olarak sizlere hızlı ve profesyonel destek sağlamaktayız.  WordPress uzmanlarından oluşan ekibimiz günün 24 saati nöbet sistemi ile çalışmaktadır. İşinizin aciliyetini anlayarak aynı hassasiyette sizlere destek sağlamaktayız.

WordPress sürekli olarak kendini geliştirmekte ve güncelleme almaktadır. Eski sürümlerde kalmak zaman zaman güvenlik zaafiyetlerine ve eksik işlveselliklere yol açabilir. Web sitenizde wordpressi son sürüme gücellediğinizde nadir de olsa hatalar meydana gelebilir. Bu hataları tespit etmek ve gereken düzenlemeyi kalıcı olarak yapmak için bir uzman desteğine başvurmanız gerekir. WordPress acil ekibi olarak hızlı ve profesyonel destek sağlamaktan keyif alıyoruz.

WordPress temalarınız zaman zaman güncellemeler alır. Temanızı güncellemediğiniz taktirde güvenlik zaafiyeti oluşabilir ve yeni eklenen ücretsiz özellikleri kullanmayabilirsiniz. Temiz ve stabil bir web sitesi için güncellemeleri daima yapmanızı öneriyoruz. Nadir de olsa temalar güncelledniğinde web sitenizde kritik hatallar meydana gelebilir. Bu hatalar çoğunlukla sonradan eklenen özel kodlar veya eklentilerden kaynaklanır. Bu hataları gidermek ve tüm işlevselliği ile temanızın yeni sürümünü kullanabilmeniz için hizmet vermekteyiz.

WordPress üzerinde sayısızca eklenti bulunmaktadır. Temanızla gelen eklentiler dışında kendiniz de sonradan özellik eklemek için tek tıkla eklenti kurabilirsiniz. Eklentiler zamanla güncelleme alır ve kendini geliştirir. Eklentiler güncelleme aldıktan sonra nadir de olsa hatalar ile karşılaşabilirsiniz. En çok bilinen eklentiler bile zaman zaman uyumsuzluk problemleri yaşatabilir. Tüm bunların çözümü için bir worpdress uzmanından yardım almalısınız.

Worpdress eklenti ve temalardan meydana gelmektedir. Altyapıyı hazırlayan bu iki dinamik zaman zaman birbirleri ile uyumlu şekilde çalışmayabilir. Bunun sonucunda web sitenizde düzgün çalışmayan alanlar veya kritik bir hata alırsınız. Bu hataları gidermek için bir wordpress uzmanı ile iletişime geçmeniz gerekir. 

Tüm yazılımların olduğu gibi wordpress’ in de tüm cihazlardan erişilebilmesi için bir hosting/sunucu da barındırılması gerekir. Barındırma sunucunuz ne kadar wordpress’ i desteklediklerini söyleselerde kullandığınız eklenti veya temanın gereksinimlerini karşılamayabilirler. Bu sorunun tespiti ve çözümü için bir wordpress uzmanına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Worpdress açık kaynak kodlu CMS sistemidir. Kullanıcılar bu sistemi php, js, css ve wordpress kancaları kullanarak gelliştirebilir. WordPress altyapılı web sitenizi geliştirmeye çalıştığınızda bir sorunla karşılaşırsanız wordpress acil ekibi olarak yardımınıza yetişiyoruz