Hız Optimizasyonu

WordPress Hız Optimizasyonu

Wpacil’ in sayfa hızı optimizasyon hizmeti, endüstri lideri teknikleri kullanır. WordPress performans optimizasyonumuz web sitenizi hızlandırır.

WordPress Performansı

Çevrimiçi ticarette kimlik oluşturmak için yalnızca web sitesi oluşturmak yeterli değildir; Daha hızlı yüklenen bir web sitesine de ihtiyacımız var. İnternet kullanıcıları en sabırsız kişiliklerdir, bir sitenin yüklenmesi 3 saniyeden fazla sürerse rakiplerinizin sitesine geçerler. WPACİL, web performansını iyileştirmek için size özel önbellek çözümleri sunar.

WordPress Güvenliğini Optimize Etme

WordPress sitesinin güvenliği, diğer özellikleri kadar önemlidir. Bir güvenlik eklentisi yükleyerek, HTTP güvenlik başlıklarınızı sağlamlaştırarak, geçerli bir SSL sertifikası yükleyerek, WordPress'inize iki faktörlü kimlik doğrulama (2FA) ekleyerek başarısız oturum açma girişimlerini sınırlayarak tüm olası güvenlik risklerini ortadan kaldırmanızı sağlıyoruz.

Görünür İçeriğe Öncelik Verin

Sunucunun ilk yanıtı, sayfanın kritik bölümünü hemen işlemek ve geri kalanını ertelemek için gerekli verileri içerecek şekilde yapılandırın. CSS iki kısma ayrılmalıdır.

GZIP sıkıştırmasını etkinleştir

GZIP sıkıştırmasının etkinleştirilmesi, aktarılan yanıtın boyutunu %90'a kadar azaltabilir, bu da kaynakları indirme süresini önemli ölçüde azaltabilir, istemci için veri kullanımını azaltabilir ve sayfalarınızı oluşturma süresini iyileştirebilir.

WordPress Site Optimizasyonu

WordPress site optimizasyonu, dünya çapında yıldırım hızında yükleme süreleri ve Hızlı DNS Barındırma için Sayfa Önbelleğe Alma Yapılandırması ve Ayarlama, CSS ve Javascript (JS) Optimizasyonu, 301 Yönlendirme Optimizasyonu, HTACCESS dosya optimizasyonu, TTFB optimizasyonu, CDN Kurulumu ve Uygulaması gibi teknikler kullanılarak yapılabilir. ve PHP ayarlamaları.

Kaynakları Küçültün (HTML, CSS ve JavaScript)

Küçültme, kod yorumlarını kaldırma ve biçimlendirme, kullanılmayan kodu kaldırma, daha kısa değişken ve işlev adları kullanma vb. gibi tarayıcının kaynağı işleme biçimini etkilemeden gereksiz verileri kaldırma sürecini ifade eder.

İçerik Dağıtım Ağı (CDN)

CDN'ler, dünya çapındaki kullanıcılarınıza eşit derecede hızlı bir web deneyimi sunabilir. İçeriğinizi coğrafi olarak dağılmış birden fazla sunucuya dağıtmak, sayfalarınızın kullanıcıların bakış açısından daha hızlı yüklenmesini sağlar.