Worpdress Taşıma

WordPress Web Sitesi Taşıma Hizmeti

WordPress Web Sitesi Taşıma Hizmeti, wordpress alt yapısını kullanan web sitesini farklı bir hostinge veya farklı bir alan adına taşıma işlemlerinizi sağlıklı ve profesyonel şekilde yapıyoruz. Web sitenizi taşırken gerekli yedeklemeleri alıyor ve hiçbir veri kaybetmeden tümüyle web sitenizi taşıyoruz.

WordPress web sitenizi taşırken öncelikle veritabanı ve dosya yediğini aldığınızdan emin olmanız gereklidir. Premium site taşıma eklentileri sitenizi doğru taşımayabilir.Biz işelmeleri yaparken çoğunlukla manuel taşıma yöntemini tercih ederiz. Web sitesi taşıma işleminden sonra tüm web sitesi kotrol edilmeli ve sunucu ayarları yapılandırılmalıdır.

WordPress site taşımada yaygın olarak kullanılan eklentiler mevcuttur. Başlangıç seviyesindeki wordpress kullanıcıları için tasarlanmış bu eklentiler profesyonel bir uzman tarafından yönetilmediğinde web sitenizi doğru taşımaz. Bir süre sonra hata almanız olası bir durum olacaktır. Worpdress site taşıma eklentileri sunucu ayarlarına müdahale edebilecek bir yetkiye sahip olmadığından eklenti ve tema gereksinimlerinizi kontrol edemezler. Bu çoğu zaman gözle görülür bir problem yaşatmaz ancak sitenizin hızı dolaylı yoldan seosu ve işlevselliğine zarar verir. WordPress web sitenizi taşırken mutlaka bir uzmandan destek almalısınız.