• TÜRKİYE'NİN İLK VE TEK WORDPRESS YARDIMLAŞMA FORMU

Telegram grubumuza katılmak için TIKLAYIN

Soru Wordpress için b2b sitemi eklentisi var mı?

Soru sor

adem

Üye
Ben sitemi b2b sistemine geçirmek istiyorum fakat bununla ilgili bir eklenti bulamadım bildiğiniz bir eklenti var ise yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba,

Siteme b2b eklentisi yaptım ve üye profili olarak wholeseller id kurdum. Wholesellerlar otomatik olarak toptan fiyat üzerinden işlem yapabiliyor ancak varyantlı ürünlerde fiyat değiştiremiyorum. Varyantlı ürünlerde fiyat değişimini Wholeseller profili için kurabileceğim bir eklenti var mı? Ya da koda bir satır kod mu ekletmeliyim? Yardımcı olabilicek biri varsa çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.

erol

Forum Yetkilisi
Yönetici
Merhaba,

Siteme b2b eklentisi yaptım ve üye profili olarak wholeseller id kurdum. Wholesellerlar otomatik olarak toptan fiyat üzerinden işlem yapabiliyor ancak varyantlı ürünlerde fiyat değiştiremiyorum. Varyantlı ürünlerde fiyat değişimini Wholeseller profili için kurabileceğim bir eklenti var mı? Ya da koda bir satır kod mu ekletmeliyim? Yardımcı olabilicek biri varsa çok mutlu olurum. Teşekkür ederim.

Malesef öyle bir eklenti yok özel olarak yazmanız erek yada sistemi değiştirmelisiniz. Farklı eklentilere yönelebilirsiniz birok muadilleri mevcut